Про сайт

ЕтноАрхів

Цей сайт створено для опублікування експедиційних та архівних матеріалів окремих власників, записувачів, інформаторів.

Розміщуємо тут пісні, оповіді, живу мову − оригінали фольклорних і етнографічних записів та їх текстові розшифрування. Матеріали надані у вільний науковий обіг самими записувачами та власниками архівів.

Для нині актуальних архітектурних і мистецьких пам’яток, зафіксованих поза музейними збірками, не подаємо точної адреси місцезнаходження, дбаючи насамперед про спокій їх власників і уникнення можливих спроб вандалізму. Живе десь давня хата у селі − то й нехай собі живе… :)

У публікаціях розрізняємо народну традицію:  
АВТЕНТИЧНУ = ПЕРВИННУ,   ВІДТВОРЕННЯ = ВТОРИННУ,   а також   НАСЛІДУВАННЯ,   ТРАНСФОРМУВАННЯ   та РЕКОНСТРУКЦІЮ традиції − в побуті й на сцені.

 


 

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Проект “ЕтноАрхів” є некомерційним. Усі публікації подаються на сайті виключно для некомерційного використання (з метою їх популяризації).

Усі права на матеріали належать їх власникам, і на сайті представлені, оскільки знаходяться у відкритому публічному доступі мережі Інтернет.

За наявності заперечень щодо використання тих чи інших об’єктів авторського права, прохання направляти обґрунтовані заперечення на адресу: ua.folk@gmail.com

При передруку та використанні матеріалів зазначте, будь-ласка, джерело – arhiv.etnoua.info.